MELD EN FEIL
logo
jub-20ar kontakt
logo
jub-20ar-mob kontakt-mob
banner_kart

Ansatte

Truls A. Johansen
daglig leder

Mob: +47 971 92 692 / +47 900 45 999
E-post: truls.johansen@gardia.no

Morgan Solstad
tekniker

Mob: +47 992 42 692

E-post: morgan.solstad@gardia.no

Ralph Simonsen
prosjekt- og salgsleder, instruktør

Mob: +47 981 82 330

E-post: ralph.simonsen@gardia.no

Terje Heiberg
tekniker/vekter, instruktør

Mob: +47 480 21 933

E-post: terje.heiberg@gardia.no

Bengt Magne Iversen
tekniker/vekter

Mob: +47 994 92 692

E-post: bengt.magne.iversen@gardia.no

Andre Hjelle Johansen
vekter/ordensvakt

Tanja Danielsen
vekter/ordensvakt

Britt Hjelle Johansen
økonomi

Mob: +47 911 84 306

E-post: britt.johansen@gardia.no

Her finner du oss

Gardia Vakt & Alarmservice AS

Storgata 55

9300 Finnsnes

Postadresse

Postboks 33

9305 Finnsnes

Telefon:

Trioving: 900 45 999

Sentralbord: 778 45 999

Vakttelefon: 979 63 220

footer_bar

Gardia Vakt & Alarmservice AS

Bes.adr.: Storgata 55, 9300 Finnsnes

Postadr.: Postboks 33, 9305 Finnsnes

Tel: 778 45 999

www.gardia.no
Besøk oss på Facebook

© 2018 Gardia Vakt & Alarmservice

Design tilrettelagt av Dakota AS

footer_bar

Gardia Vakt & Alarmservice AS

Bes.adr.: Storgata 55, 9300 Finnsnes

Postadr.: Postboks 33, 9305 Finnsnes

Tel: 778 45 999

www.gardia.no

Besøk oss på Facebook

© 2018 Gardia Vakt & Alarmservice

Design tilrettelagt av Dakota AS